پکیج آموزشی + DVD

YDS -  Yabancı Dil Seviye Belirleme Sınavıdır

منابع و نمونه سئوالات آزمون دانشگاه های ترکیه

مشاوره تحصیل درخارج را فقط از موسسات مجاز موجود در لیست وزارت علوم بخواهید.
(قابل توجه متقاضیان تحصیل در ترکیه)
با پک آفلاین یوس دیتا ،کلاس را به خانه ببرید!
دارای درسنامه های فارسی و استانبولی و نیز تدریس وحل تشریحی سوالات
برنامه ریزی صحیح توسط کارشناسان ما برای شما = کاهش هزینه آموزش یوس + جلوگیری از خستگی رفت و آمد متقاضی به کلاسهای هفتگی و اتلاف  وقت
آرامش فکر و انتخاب رشته مورد علاقه در دانشگاههای  ترکیه

متقاضیان ادامه تحصیل در کشور ترکیه جهت شرکت در
آزمون هایی که از طرف سازمان سنجش ترکیه و سایر سازمان های  داخلی برگزار می گردد می بایستی از طریق مطالعه و آموزش منابع و نمونه سئوالات، خود را جهت شرکت در آزمون آماده و تقویت نمایند.

 بسته های آموزشی موسسات ایران تومر و یوس دیتا (تبریز یوس) به صورت منابع اصلی آموزشی (Hazırlık kitapları) و همچنین نمونه سئوالات تالیفی (Fasikül)  و نمونه سئوالات آزمون مربوط به سال های قبل (Soru bankası) جهت ارسال متقاضیان در سراسر نقاط ایران گردآوری و تنظیم شده است. این سئوالات هم به صورت تحلیلی همراه با جواب های تشریحی و هم به صورت کلیدی و گزینه های تستی طراحی و تنظیم شده است تا متقاضیانی که امکان شرکت در کلاس های آموزشی را ندارند، به سهولت نسبت به آموزش و آشنایی با سرفصل های آزمون و تیپ سئوالات ازآمادگی لازم برخوردار شوند.

قابل توجه متقاضيان آزمون يوس٢٠٢٠

معرفي پكيج دروس يوس با متد كاملا جديد و برنامه ريزي شده جهت متقاضيان از تمامي نقاط كشور: پكيج يوس ديتا شامل كتب آموزشي ٨ جلدي و پك تدريس تصويري محتوي ٨ دي وي دي همراه با درسنامه كامل دو زبانه(فارسي-استانبولي) و با حل تشريحي تست هاي مهم براي هر فصل، بهمراه نمونه سوالات طراحي شده ده جلدي با متد جديد آزمون هاي يوس دانشگاههای معتبر ترکیه، طي دو سال توسط اساتيد رياضيات دانشگاه، طراحی، تدوین و تنظیم شده است. به همراه تحويل پكيج، برنامه ويژه اي براي متقاضيان، بصورت كلاسهاي جمع بندي ماهانه (۱۰ جلسه در آخر هر ماه) انجام ميشود تا تمامی اشکالات متقاضیان با شرکت در این کلاسها و همچنین مطالعه پکیج یوس دیتا، بطور کامل رفع شود.
لذا متقاضيان آزمون يوس با اين روش، از تبريز، تهران و ساير نقاط کشور ميتوانند براحتي و بدون نياز به كلاسهاي روزانه، جهت آزمون ٢٠٢٠ برنامه ريزي نموده و (از كاستن رفت و آمدهاي روزانه، زمان بيشتري براي خود ذخيره نمايند)?ثبت نام و استفاده از پكيج فوق آغاز شد.
?تماس با كارشناسان یوس دیتا و ایران تومر

66552085-6(021)

33379856-7(041)

 جهت سفارش پکیج  و ثبت نام کلاسهای جمع بندی یوس به سایت زیر مراجعه نمایدد.
www.yosdata.com

لیست کامل منابع آزمون نمونه سئوالات دانشگاه های ترکیه جهت اعزام و پذیرش دانشجویان در مقاطع مختلف
تومر Tömer

منابع و نمونه سوالات کامل و بروزِ آزمون تومر  (TÖMER) 

  بهمراه CD آموزشی

  جهت شرکت در آزمون زبان استانبولی

 در صورت نیاز به نمونه سوالات آزمون تومر و کتاب جدید تومر با مرجع فارسی ،

 هنگام سفارش حتما تاکید نمایید تا همراه با سایر منابع آموزش تومر ارسال شود.

آلس ALES
YDS
یوس YÖS
SAT
DUS
یوس YÖS

Image

Image
Edit Page

فروش منابع آزمون دانشگاههای ترکیه

شبکه های اجتماعی