ثبت نام کلاس های YÖS

YDS -  Yabancı Dil Seviye Belirleme Sınavıdır

مشاوره تحصیل در ترکیه را فقط از موسسات مجاز موجود در لیست وزارت علوم بخواهید.
با پکیج یوس دیتا، کلاس را به خانه ببرید!
دارای درسنامه های فارسی و استانبولی و نیز تدریس و حل تشریحی سوالات
برنامه ریزی صحیح توسط کارشناسان ما برای شما= کاهش هزینه آموزش یوس + جلوگیری از خستگی رفت و آمد متقاضی به کلاسها ی هفتگی واتلاف وقت
آرامش فکر و انتخاب رشته مورد علاقه در دانشگاه های ترکیه

دانشگاه های معتبر ترکیه اعم از دولتی و گاها خصوصی در جهت پذیرش دانشجویان از مقطع  دیپلم متوسطه از طریق آزمون یوس اقدام به جذب دانشجو می کنند.

امتیاز و نمره کسب شده از آزمون یوس توسط داوطلبین، نقش مهمی در انتخاب رشته و پذیرش دانشگاه های ترکیه درمقطع لیسانس و به ویژه رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی در ترکیه را دارد.

با وجود اینکه آزمون یوس دانشگاههای ترکیه از سال 2010 به بعد توسط دانشگاههای دولتی ترکیه هر سال یکبار در اردیبهشت ماه برگزار میگردد، اما تیپ سوالی هر دانشگاه در این آزمون نسبت به دروس ریاضی، هندسه، هوش(IQ) گاها متفاوت میباشد .
منابع آزمون یوس و نمونه سوالات یوس دیتا به نحوی طراحی شده اند که متقاضیان با مطالعه درسنامه های (فارسی - استانبولی) و دی وی دی (DVD) های تدریس شده سوالات یوس دانشگاههای معتبر ترکیه، قادر به پاسخگویی خواهند بود. بهترین منابع یوس جهت متقاضیانی است که با دریافت پکیج VIP یوس دیتا بصورت آنلاین و یا از طریق ثبت سفارش، مایل به پشتیبانی کامل از طرف  استاد ریاضی، هندسه و هوش و همچنین پشتیبانی 6ماهه از طرف مشاورین تحصیلی موسسه درامتداد آمادگی آزمون یوس(YÖS) باشند. این امکان توسط گروه یوس دیتا برای داوطلبین فراهم شده است و عموما از اول مهرماه تا آخر اسفند، کلاسهای یوس به کمک کتاب ها و DVD های تدریس شده توسط اساتید موسسه یوس دیتا برگزار میگردد .

 

مقاله ای در زمینه آمادگی آزمون‌ یوس و ست (ورودی دانشگاههای ترکیه) :
اکثر متقاضیان شرکت در کنکور یوس ترکیه میدانند که اغلب منابع یوس موجود در بازار، دارای درسنامه کامل نیستند و محتوای داخل اغلب این کتابها بروز نمیشوند و صرفا جهت گمراه کردن داوطلبین، برخی از سوالات و تست های یوس در کتابها جابجا شده  و طرح روجلد کتابهای ریاضی، هندسه و هوش را تغییر میدهند. در نتیجه با تبلیغات کذایی برخی اشخاص و موسسات غیر رسمی و فاقد مجوز، و صرفا جهت سودجویی شخصی، این کتابهای یوس بصورت کاملا بی کیفیت و بدون درسنامه های کافی به زبان فارسی و استانبولی بصورت جزوه، و یا کپی های صحافی شده در معرض فروش قرار میگیرند. متقاضیان گاها بدون‌ اطلاع از این موضوع، به اشتباه یکسال از زمان خود را صرف اینگونه منابع و‌ جزوات یوس (yos) میکنند. و طبیعتا برخی موسسات معلوم الحال به لحاظ عدم تجربه در شناسایی داوطلبین حین مشاوره و پایین بودن سطح مدرسین برخی موسسات، هنگامی که متقاضی آن موسسه، رتبه قبولی بالایی را در آزمون یوس کسب نمیکنند، فورا به متقاضی پیشنهاد خرید صندلی آزاد از دانشگاههای دولتی ترکیه را بصورت بدون کنکور آنهم با هزینه های بسیار بالا مینمایند!
حال سوال اینجاست، چه لزومی دارد صرفا بخاطر منافع شخصی و سوء استفاده برخی اشخاص موسسات (رسمی و‌ یا غیررسمی)، و با وجود آگاهی از کیفیت اینگونه منابع یوس و از همه مهمتر توان تحصیلی پایین اغلب متقاضیان شرکت دراین آزمون (yos)، با وعده های دروغ، اقدام به مشاوره و نهایتا ثبت نام آنها در کلاس های یوس آن هم با منابعی ناقص و بروز نشده، تحت تدریس اساتید دبیرستانی! نماییم؟! و قبل از شروع دوره یوس یا ست، داوطلب شرکت در آزمون را در خصوص این موارد آگاه ننماییم!
اغلب اینگونه اساتید هیچ اشرافی به راهکارهای کوتاه تستهای یوس و آزمون های متفاوت دانشگاههای یوس نداشته اند و همراه با مدیران تازه تاسیس اینگونه موسسات (مجاز یا غیرمجاز) در زمینه اعزام دانشجو به ترکیه، به مرور زمان و با گذشت سالها، سعی در بالا بردن مهارت خود دارند اما به چه قیمتی؟؟ گاها این اشتباهات (چه در بحث آموزش، چه مشاوره صحیح در خصوص تحصیل در ترکیه و چه منابع کامل و بروز یوس) به قیمت تباه شدن یک تا دو سال از عمر متقاضیان امتحان(yös) و یا  حتی  آزمون ست(sat) بوده و به دنبال آن افسردگی این عزیزان میانجامد و طبیعتا دیگر زمان هم به عقب بازنمیگردد..
و بالطبع با پیگیری آمار کلی قبولی های آزمون یوس داوطلبین ایرانی به موضوع ارائه مشاوره غلط و یکطرفه به متقاضیان و خانواده های آنان را بیش از پیش پی میبریم.
گامهای اول قبل از ورود به کلاسهای یوس :
☑ بهترین راهکار اینست که قبل از پرداخت هزینه کلاسهای شش ماهه یوس، از طریق تحویل منابع و کتابهایی که دارای درسنامه فارسی هستند به ارزیابی خود پرداخته و حتی درصورت لزوم‌ فقط چند جلسه در کلاس خصوصی یوس شرکت کنید تا بدین وسیله بطور آگاهانه، کیفیت منابع و توان درسی خود را پی برده و به کمک مشاورین دلسوز و با وجدان (نه مشاورین تبلیغاتی) تصمیم نهایی را اتخاذ کنید.
اثبات زحمات پژوهشی گروه یوس دیتا در کنار کار تیمی اساتید ترکیه ای و ایرانی، تماما در آرشیو پژوهشی موسسات ما موجود و از لحاظ جدید بودن محتوای کتابها و حل تستهای آزمون یوس قابل مقایسه میباشد و با طراحی و تنظیم سوالات و تستهای مهم کنکور یوس، درسنامه هایی کامل و در جهت فهم بیشتر متقاضیان را به قلم‌درآورده ایم.
☑طبیعتا شرایط داوطلبین متفاوت میباشد و بر حسب تجربه ۱۴ ساله موسسات ما در تهران، تبریز و استانبول، شاید مقاله فوق حدودا به اکثریت داوطلبین آزمون یوس و ست بتواند تاثیر مثبتی در شروع کار داشته باشد تا مدیریت زمان و بدون صرف هزینه های جبران ناپذیر، بصورت آگاهانه به هدف خودشان نایل شوند.
با مشاوره رایگان در خصوص آزمونهای یوس و ست (sat) هر لحظه در کنار شما هستیم.

جهت اطلاع از شرایط کلاس های یوس و ست ، رزرو و ثبت نام در کلاس با شماره زیر تماس بگیرید

موسسه یوس دیتا

شعبه تبریز – 33379856-041 – 33379857-041

شعبه تهران – 66552085-021 – 66552086-021هدف موسسه یوس دیتا از طرح برنامه ریزی دروس ریاضی 1، ریاضی 2، هندسه و هوش مربوط به امتحان یوس که تمامی کتابهای یوس ذکر شده دارای درسنامه کامل میباشند و در اغلب گروههای تستی ، جوابها بصورت تشریحی حل شده اند، لذا با این روش متقاضیان محتواهای آفلاین یوس را در منزل مطالعه کرده و به تدریس اساتید از DVD  گوش میدهند و بدین ترتیب هم از رفت و آمدهای بیهوده به کلاسهای روزانه صرف نظر کرده و هم از پرداخت هزینه های گزاف به این گونه کلاس ها معاف میشوند و تجربه چندین ساله این گروه حاکی از این بوده که این روش نتیجه ای کاملا بهتر و متفاوت تر را جهت متقاضیان آزمونهای یوس ایجاد کرده و آرامش فکری شرکت کنندگان را تضمین مینماید . 

قابل توجه متقاضيان آزمون يوس٢٠٢٠

معرفي پكيج دروس يوس با متد كاملا جديد و برنامه ريزي شده جهت متقاضيان از تمامي نقاط كشور: پكيج يوس ديتا شامل كتب آموزشي ٨ جلدي و پك تدريس تصويري محتوي ٨ دي وي دي همراه با درسنامه كامل دو زبانه(فارسي-استانبولي) و با حل تشريحي تست هاي مهم براي هر فصل، بهمراه نمونه سوالات طراحي شده ده جلدي با متد جديد آزمون هاي يوس دانشگاههای معتبر ترکیه، طي دو سال توسط اساتيد رياضيات دانشگاه، طراحی، تدوین و تنظیم شده است. به همراه تحويل پكيج، برنامه ويژه اي براي متقاضيان،  در این کلاسها و همچنین مطالعه پکیج یوس دیتا، بطور کامل رفع شود.
لذا متقاضيان آزمون يوس با اين روش، از تبريز، تهران و ساير نقاط کشور ميتوانند براحتي و بدون نياز به كلاسهاي روزانه، جهت آزمون ٢٠٢٠ برنامه ريزي نموده و (از كاستن رفت و آمدهاي روزانه، زمان بيشتري براي خود ذخيره نمايند)?ثبت نام و استفاده از پكيج فوق آغاز شد.
تماس با كارشناسان یوس دیتا و ایران تومر

66552085-6(021)

33379856-7(041)

 جهت سفارش پکیج و ثبت نام کلاسهای جمع بندی یوس به سایت زیر مراجعه نمایید.
www.yosdata.com

Image
Edit Page

فروش منابع آزمون دانشگاههای ترکیه

شبکه های اجتماعی