ثبت نام کلاس های YÖS

YDS -  Yabancı Dil Seviye Belirleme Sınavıdır

مشاوره تحصیل در خارج را فقط از موسسات مجاز موجود در لیست وزارت علوم بخواهید.
(قابل توجه متقاضیان تحصیل در ترکیه)
با پک آفلاین یوس دیتا ، کلاس را به خانه ببرید!
دارای درسنامه های فارسی و استانبولی و نیز تدریس و حل تشریحی سوالات
برنامه ریزی صحیح توسط کارشناسان ما برای شما= کاهش هزینه آموزش یوس + جلوگیری از خستگی رفت و آمد متقاضی به کلاسها ی هفتگی واتلاف وقت
آرامش فکر و انتخاب رشته مورد علاقه در دانشگاه های ترکیه

دانشگاه های معتبر ترکیه اعم از دولتی و گاها خصوصی در جهت پذیرش دانشجویان از مقطع  دیپلم متوسطه از طریق آزمون یوس اقدام به جذب دانشجو می کنند.

امتیاز و نمره احراز شده از این آزمون توسط متقاضیان یوس نقش مهمی در انتخاب رشته و پذیرش دانشگاه های ترکیه در رشته های مختلف مقطع لیسانس و رشته های علوم پزشکی دارد.

با وجود اینکه آزمون یوس دانشگاههای ترکیه از سال 2010 به بعد توسط دانشگاههای دولتی ترکیه هر سال یکبار در اردیبهشت ماه برگزار میگردد اما تیپ سوالی هر دانشگاه در این آزمون نسبت به دروس ریاضی، هندسه، هوش(IQ) گاها متفاوت میباشد .
منابع یوس و نمونه سوالات آزمون یوس دیتا به نحوی طراحی و تدوین شده اند تا متقاضیان با مطالعه درسنامه های (فارسی - استانبولی) و دی وی دی (DVD) های تدریس شده سوالات یوس دانشگاههای معتبر ترکیه، قادر به پاسخگویی خواهند بود . لذا متقاضیانی که با دریافت پکیج منابع و نمونه سوالات یوس از موسسه یوس دیتا، مایل به کلاسهای جمع بندی یوس(YÖS) باشند،این امکان توسط گروه یوس دیتا برای متقاضیان آمادگی آزمون یوس فراهم شده است و از اول مهرماه تا آخر اسفند، کلاسهای ماهانه آزمون یوس همراه با مطالعه کتاب های یوس و DVDهای تدریس شده توسط اساتید مجرب دپارتمان یوس دیتا  یوس و تحلیل منابع و پکیج تحویلی یوس را شرکت خواهند کرد .

مقاله ای در زمینه آمادگی آزمون‌ یوس و ست (ورودی دانشگاههای ترکیه) :

کتابهای یوس دیتا(Yösdata) با رعایت بروزترین تیپ سوالی و تست های آزمون یوس دانشگاههای ترکیه طراحی و تدوین شده است. اکثر متقاضیان شرکت در کنکور یوس ترکیه میدانند که اغلب منابع یوس از جمله پوزا، چاغداش و متروپول دارای درسنامه کامل نیستند و داخل اغلب این کتابها بروز نمیشوند و صرفا جابجایی سوالات یوس و تغییر روجلد کتابها انجام میشود و با تبلیغات کذایی برخی اشخاص و موسسات غیر رسمی و فاقد مجوز، و صرفا جهت سودجویی شخصی، این کتابهای یوس بدون درسنامه های کافی و بروز نبودن تستهای یوس، بصورت جزوه، کپی و یا کتابهای افست در معرض فروش قرار میگیرند و متقاضیان گاها بدون‌ اطلاع از این موضوع، به اشتباه یکسال از زمان خود را صرف اینگونه منابع و‌ جزوات میکنند. و طبیعتا برخی موسسات معلوم الحال در هنگام کسب نکردن رتبه قبولی در آزمون یوس، فورا به متقاضی پیشنهاد خرید صندلی آزاد با هزینه های بالا از برخی دانشگاه های مورد تایید و یا غیر مورد تایید وزارت بهداشت و‌علوم میکنند!
حال سوال اینجاست، چه لزومی دارد صرفا بخاطر منافع شخصی و سوء استفاده برخی اشخاص و‌ موسسات (رسمی و‌ یا غیررسمی)، و با وجود آگاهی از کیفیت اینگونه منابع و از همه مهمتر توان تحصیلی پایین اغلب متقاضیان شرکت در آزمون یوس (yos)، با وعده های دروغ و کذایی، اقدام به تشویق و به ثبت نام آنها در کلاس های یوس آن هم با منابعی ناقص و بروز نشده، تحت تدریس اساتید دبیرستانی! نماییم؟! و قبل از شروع دوره یوس یا ست، داوطلب شرکت در آزمون را در خصوص این موارد آگاه ننماییم!
اغلب اینگونه اساتید هیچ اشرافی به راهکارهای کوتاه تستهای یوس و آزمون های متفاوت دانشگاههای یوس نداشته اند و همراه با مدیران تازه تاسیس اینگونه موسسات (مجاز یا غیرمجاز)، به مرور زمان و با گذشت سالها، سعی در بالا بردن مهارت خود دارند اما به چه قیمتی؟؟ گاها این اشتباهات (چه در بحث آموزش، چه مشاوره ای و چه منابع کامل و بروز) به قیمت تباه شدن یک تا دو سال از عمر متقاضیان آزمون یوس(yös) و یا ست(sat) و به دنبال آن افسردگی این عزیزان میانجامد و طبیعتا دیگر زمان هم به عقب بازنمیگردد..
و بالطبع با پیگیری آمار کلی قبولی های آزمون یوس داوطلبین ایرانی به موضوع ارائه مشاوره غلط و یکطرفه به متقاضیان و خانواده های آنان را بیش از پیش پی میبریم.
☑ بهترین راهکار اینست که قبل از پرداخت هزینه کلاسهای شش ماهه یوس، از طریق تحویل منابع و کتابهایی که دارای درسنامه فارسی هستند به ارزیابی خود پرداخته و حتی درصورت لزوم‌ فقط چند جلسه در کلاس خصوصی یوس شرکت کنید تا بدین وسیله بطور آگاهانه در مدت حدود یکماه، به کیفیت منابع و توان درسی خود را پی برده تصمیم نهایی را اتخاذ کنید.
اثبات زحمات پژوهشی گروه یوس دیتا در کنار کار تیمی اساتید ترکیه و ایرانی، تماما در آرشیو پژوهشی موسسات ما موجود و قابل مقایسه میباشد و با طراحی و تنظیم سوالات و تستهای مهم کنکور یوس، درسنامه هایی کامل و شایسته فهم بیشتر متقاضی را به قلم‌درآورده ایم.
☑طبیعتا شرایط داوطلبین متفاوت میباشد و بر حسب تجربه ۱۴ ساله، شاید مقاله فوق حدودا به دو سوم‌ داوطلبین آزمون یوس و ست بتواند تاثیر مثبتی داشته باشد تا مدیریت زمان نموده وآگاهانه به هدف خودشان نایل شوند.
با مشاوره رایگان در خصوص آزمونهای یوس و ست هر لحظه در کنار شما هستیم.

جهت اطلاع از شرایط کلاس های یوس(YÖS) ، رزرو و ثبت نام در کلاس با شماره زیر تماس بگیرید

موسسه یوس دیتا

شعبه تبریز – 33379856-041 – 33379857-041

شعبه تهران – 66552085-021 – 66552086-021هدف موسسه یوس دیتا از طرح برنامه ریزی دروس ریاضی 1، ریاضی 2، هندسه و هوش مربوط به امتحان یوس که تمامی کتابهای یوس ذکر شده دارای درسنامه کامل میباشند و در اغلب گروههای تستی ، جوابها بصورت تشریحی حل شده اند، لذا با این روش متقاضیان محتواهای آفلاین یوس را در منزل مطالعه کرده و به تدریس اساتید از DVD  گوش میدهند و بدین ترتیب هم از رفت و آمدهای بیهوده به کلاسهای روزانه صرف نظر کرده و هم از پرداخت هزینه های گزاف به این گونه کلاس ها معاف میشوند و تجربه چندین ساله این گروه حاکی از این بوده که این روش نتیجه ای کاملا بهتر و متفاوت تر را جهت متقاضیان آزمونهای یوس ایجاد کرده و آرامش فکری شرکت کنندگان را تضمین مینماید . 

قابل توجه متقاضيان آزمون يوس٢٠٢٠

معرفي پكيج دروس يوس با متد كاملا جديد و برنامه ريزي شده جهت متقاضيان از تمامي نقاط كشور: پكيج يوس ديتا شامل كتب آموزشي ٨ جلدي و پك تدريس تصويري محتوي ٨ دي وي دي همراه با درسنامه كامل دو زبانه(فارسي-استانبولي) و با حل تشريحي تست هاي مهم براي هر فصل، بهمراه نمونه سوالات طراحي شده ده جلدي با متد جديد آزمون هاي يوس دانشگاههای معتبر ترکیه، طي دو سال توسط اساتيد رياضيات دانشگاه، طراحی، تدوین و تنظیم شده است. به همراه تحويل پكيج، برنامه ويژه اي براي متقاضيان،  در این کلاسها و همچنین مطالعه پکیج یوس دیتا، بطور کامل رفع شود.
لذا متقاضيان آزمون يوس با اين روش، از تبريز، تهران و ساير نقاط کشور ميتوانند براحتي و بدون نياز به كلاسهاي روزانه، جهت آزمون ٢٠٢٠ برنامه ريزي نموده و (از كاستن رفت و آمدهاي روزانه، زمان بيشتري براي خود ذخيره نمايند)?ثبت نام و استفاده از پكيج فوق آغاز شد.
تماس با كارشناسان یوس دیتا و ایران تومر

66552085-6(021)

33379856-7(041)

 جهت سفارش پکیج و ثبت نام کلاسهای جمع بندی یوس به سایت زیر مراجعه نمایید.
www.yosdata.com

Image
Edit Page

فروش منابع آزمون دانشگاههای ترکیه

شبکه های اجتماعی