ثبت نام کلاس های YÖS

YDS -  Yabancı Dil Seviye Belirleme Sınavıdır

مشاوره تحصیل در خارج را فقط از موسسات مجاز موجود در لیست وزارت علوم بخواهید.
(قابل توجه متقاضیان تحصیل در ترکیه)
با پک آفلاین یوس دیتا ، کلاس را به خانه ببرید!
دارای درسنامه های فارسی و استانبولی و نیز تدریس و حل تشریحی سوالات
برنامه ریزی صحیح توسط کارشناسان ما برای شما= کاهش هزینه آموزش یوس + جلوگیری از خستگی رفت و آمد متقاضی به کلاسها ی هفتگی واتلاف وقت
آرامش فکر و انتخاب رشته مورد علاقه در دانشگاه های ترکیه

دانشگاه های معتبر ترکیه اعم از دولتی و گاها خصوصی در جهت پذیرش دانشجویان از مقطع  دیپلم متوسطه از طریق آزمون یوس اقدام به جذب دانشجو می کنند.

امتیاز و نمره احراز شده از این آزمون توسط متقاضیان یوس نقش مهمی در انتخاب رشته و پذیرش دانشگاه های ترکیه در رشته های مختلف مقطع لیسانس و رشته های علوم پزشکی دارد.

با وجود اینکه آزمون یوس دانشگاههای ترکیه از سال 2010 به بعد توسط دانشگاههای دولتی ترکیه هر سال یکبار در اردیبهشت ماه برگزار میگردد اما تیپ سوالی هر دانشگاه در این آزمون نسبت به دروس ریاضی، هندسه، هوش(IQ) گاها متفاوت میباشد .
منابع یوس و نمونه سوالات آزمون یوس دیتا به نحوی طراحی و تدوین شده اند تا متقاضیان با مطالعه درسنامه های (فارسی - استانبولی) و دی وی دی (DVD) های تدریس شده سوالات یوس دانشگاههای معتبر ترکیه، قادر به پاسخگویی خواهند بود . لذا متقاضیانی که با دریافت پکیج منابع و نمونه سوالات یوس از موسسه یوس دیتا، مایل به کلاسهای جمع بندی یوس(YÖS) باشند، این امکان توسط گروه یوس دیتا برای متقاضیان آمادگی آزمون یوس فراهم شده است و از اول مهرماه تا آخر اسفند، ماهانه 10 جلسه به عنوان جمع بندی مباحث آزمون یوس همراه با مطالعه کتاب های یوس و DVDهای تدریس شده توسط اساتید مجرب دپارتمان یوس دیتا در مجموع به تعدادشصت جلسه طلایی مباحث و نمونه سوالات آزمون یوس و تحلیل منابع و پکیج تحویلی یوس را شرکت خواهند کرد .

هدف موسسه یوس دیتا از طرح برنامه ریزی دروس ریاضی 1، ریاضی 2، هندسه و هوش مربوط به امتحان یوس که تمامی کتابهای یوس ذکر شده دارای درسنامه کامل میباشند و در اغلب گروههای تستی ، جوابها بصورت تشریحی حل شده اند، لذا با این روش متقاضیان محتواهای آفلاین یوس را در منزل مطالعه کرده و به تدریس اساتید از DVD  گوش میدهند و در آخر هر ماه به تعداد 10 جلسه یوس درکلاس جهت جمع بندی حاضر میشوند و بدین ترتیب هم از رفت و آمدهای بیهوده به کلاسهای روزانه صرف نظر کرده و هم از پرداخت هزینه های گزاف به این گونه کلاس ها معاف میشوند و تجربه چندین ساله این گروه حاکی از این بوده که این روش نتیجه ای کاملا بهتر و متفاوت تر را جهت متقاضیان آزمونهای یوس ایجاد کرده و آرامش فکری شرکت کنندگان را تضمین مینماید . 

قابل توجه متقاضيان آزمون يوس٢٠٢٠

معرفي پكيج دروس يوس با متد كاملا جديد و برنامه ريزي شده جهت متقاضيان از تمامي نقاط كشور: پكيج يوس ديتا شامل كتب آموزشي ٨ جلدي و پك تدريس تصويري محتوي ٨ دي وي دي همراه با درسنامه كامل دو زبانه(فارسي-استانبولي) و با حل تشريحي تست هاي مهم براي هر فصل، بهمراه نمونه سوالات طراحي شده ده جلدي با متد جديد آزمون هاي يوس دانشگاههای معتبر ترکیه، طي دو سال توسط اساتيد رياضيات دانشگاه، طراحی، تدوین و تنظیم شده است. به همراه تحويل پكيج، برنامه ويژه اي براي متقاضيان، بصورت كلاسهاي جمع بندي ماهانه (۱۰ جلسه در آخر هر ماه) انجام ميشود تا تمامی اشکالات متقاضیان با شرکت در این کلاسها و همچنین مطالعه پکیج یوس دیتا، بطور کامل رفع شود.
لذا متقاضيان آزمون يوس با اين روش، از تبريز، تهران و ساير نقاط کشور ميتوانند براحتي و بدون نياز به كلاسهاي روزانه، جهت آزمون ٢٠٢٠ برنامه ريزي نموده و (از كاستن رفت و آمدهاي روزانه، زمان بيشتري براي خود ذخيره نمايند)?ثبت نام و استفاده از پكيج فوق آغاز شد.
تماس با كارشناسان یوس دیتا و ایران تومر

66552085-6(021)

33379856-7(041)

 جهت سفارش پکیج و ثبت نام کلاسهای جمع بندی یوس به سایت زیر مراجعه نمایید.
www.yosdata.com

Image
Edit Page

فروش منابع آزمون دانشگاههای ترکیه

شبکه های اجتماعی