ثبت نام کلاس های YÖS

YDS -  Yabancı Dil Seviye Belirleme Sınavıdır

مشاوره تحصیل در خارج را فقط از موسسات مجاز موجود در لیست وزارت علوم بخواهید.
(قابل توجه متقاضیان تحصیل در ترکیه)
با پک آفلاین یوس دیتا ، کلاس را به خانه ببرید!
دارای درسنامه های فارسی و استانبولی و نیز تدریس و حل تشریحی سوالات
برنامه ریزی صحیح توسط کارشناسان ما برای شما= کاهش هزینه آموزش یوس + جلوگیری از خستگی رفت و آمد متقاضی به کلاسها ی هفتگی واتلاف وقت
آرامش فکر و انتخاب رشته مورد علاقه در دانشگاه های ترکیه

دانشگاه های معتبر ترکیه اعم از دولتی و گاها خصوصی در جهت پذیرش دانشجویان از مقطع  دیپلم متوسطه از طریق آزمون یوس اقدام به جذب دانشجو می کنند.

امتیاز و نمره احراز شده از این آزمون توسط متقاضیان یوس نقش مهمی در انتخاب رشته و پذیرش دانشگاه های ترکیه در رشته های مختلف مقطع لیسانس و رشته های علوم پزشکی دارد.

دوره های آمادگی یوس (YÖS) در حدود 6 ماه برای متقاضیان در موسسات ایران تومر ویوس دیتا (تبریز یوس) برگزار میگردد و شرکت منظم در این کلاس ها و آموزش راهکارهای جوابگویی به سئوالات تستی طبق سر فصل ها و تیپ سئوالی دانشگاه های ترکیه، کمک موثری در احراز نمره بالای 90 برای داوطلب خواهد داشت.

این دوره ها به صورت حضوری در شعبات تبریز و آنکارا و اولین بار به صورت آنلاین برای تمامی متقاضیانی که امکان حضور در کلاس ها ندارند برگزار می گردد.

قابل توجه متقاضيان آزمون يوس٢٠٢٠

معرفي پكيج دروس يوس با متد كاملا جديد و برنامه ريزي شده جهت متقاضيان از تمامي نقاط كشور: پكيج يوس ديتا شامل كتب آموزشي ٨ جلدي و پك تدريس تصويري محتوي ٨ دي وي دي همراه با درسنامه كامل دو زبانه(فارسي-استانبولي) و با حل تشريحي تست هاي مهم براي هر فصل، بهمراه نمونه سوالات طراحي شده ده جلدي با متد جديد آزمون هاي يوس دانشگاههای معتبر ترکیه، طي دو سال توسط اساتيد رياضيات دانشگاه، طراحی، تدوین و تنظیم شده است. به همراه تحويل پكيج، برنامه ويژه اي براي متقاضيان، بصورت كلاسهاي جمع بندي ماهانه (۱۰ جلسه در آخر هر ماه) انجام ميشود تا تمامی اشکالات متقاضیان با شرکت در این کلاسها و همچنین مطالعه پکیج یوس دیتا، بطور کامل رفع شود.
لذا متقاضيان آزمون يوس با اين روش، از تبريز، تهران و ساير نقاط کشور ميتوانند براحتي و بدون نياز به كلاسهاي روزانه، جهت آزمون ٢٠٢٠ برنامه ريزي نموده و (از كاستن رفت و آمدهاي روزانه، زمان بيشتري براي خود ذخيره نمايند)?ثبت نام و استفاده از پكيج فوق آغاز شد.
?تماس با كارشناسان یوس دیتا و ایران تومر

66552085-6(021)

33379856-7(041)

 جهت سفارش پکیج و ثبت نام کلاسهای جمع بندی یوس به سایت زیر مراجعه نمایید.
www.yosdata.com

Image
Edit Page

فروش منابع آزمون دانشگاههای ترکیه

شبکه های اجتماعی